Otrokovická desítka

Červenec se kvapem blíží a my bychom vás rádi pozvali už na 7. ročník OTROKOVICKÉ ZUBR DESÍTKY – vůbec první závod na desetimístných dračích lodích v ČR, letos navíc součástí prestižního seriálu DRAGON RACE 2019.

Letos budeme závodit v pirátském stylu! 🏴‍☠️ Opět nebude chybět večerní Open Air BEACH PARTY s DJ Rudkomajkem. Kostýmy sice nejsou povinné, ale budeme rádi, když v kostýmech dorazíte. 🙂

Nově bude závod na dva dny. 🐉 V sobotu se pojedou tratě na 200 a 1000m, v neděli pak pro zájemce nabídneme vložený závod o PRIZE MONEY ve výši 10.000,- Kč!! 💰 A to se vyplatí!

Termín závodu vychází na víkend 20. až 21. července 2019. V příloze naleznete detailní propozice závodu, pozvánku a také orientační plánek. Veškeré informace jsou rovněž na webu www.otrokovickadesitka.cz.

Přihlášky jsou již aktivní pod tímto odkazem: http://www.otrokovickadesitka.cz/prihlaska. Posádky seriálu DRAGON RACE prosíme o vyplnění této přihlášky pro organizátora na jejich webu.

Entry form and the information bulletin already active on the website http://eng.otrokovickadesitka.cz/enter.

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Dragon Force Přerov

Započaly přípravy na Otrokovice

S jarním počasím začíná také sezóna dračích lodí a my jsme pro Vás začali připravovat další ročník Otrokovické desítky. Na své si přijdou jak závodníci, tak i fanoušci či návštěvníci Štěrkáče v Otrokovicích. Letošní ročník se koná 20.-21.7.2019 a my pro Vás máme plno novinek, které brzy zveřejníme. Máte se na co těšit. 🙂
Veškeré informace postupně naleznete na internetových stránkách Otrokovické desítky a brzy rovněž zveřejníme plakát závodu a událost na Fb.

tým DF

Poděkování návštěvníkům a sponzorům plesu

V sobotu 2.3.2019 se v prostorách Hotelu Jana v Přerově uskutečnil druhý ročník Sportovního plesu, který uspořádal tým dračích lodí Dragon Force Přerov. Brány plesu se otevřely v 19. hod, i když někteří nedočkavci dorazili již krátce po půl sedmé.

Na taneční parket zvala návštěvníky plesu skvělá přerovská kapela Jen Tak 2. Zpestřením plesu byla mladičká vítězka Superstar 2018, Tereza Mašková, která všechny v sále okouzlila svým krásným zpěvem. Od půlnoci jsme se pak mohli mimo jiné vybouřit v malém sále s DJ Rudkomajkem, který svým výběrem hitů udržel tanečníky na parketě až do čtvrté hodiny ráno.

V tombole bylo možné vyhrát na 405 cen a 6 cen hlavních, mezi nimiž nechyběla sada cvičebního nářadí od Fitklubu Přerov, krásná komoda od Nábytek Šulák nebo cena číslo 1 horské sportovní elektrokolo od Torrsen Sports s.r.o. Dále mezi hlavní ceny přispěla společnost Fly United voucherem na pobyt v hotelu Art Deco a večeří s šéfkuchařem Z. Pohlreichem, Michal Zapletal luxusními hodinkami a také Olympia Olomouc vouchery v hodnotě 10 000.

Výtěžek z této benefiční akce bude použit na fungování spolku Dragon Force Přerov, převážně na podporu jeho juniorských členů. Tým Dragon Force Přerov se totiž letos chystá na Mistrovství světa klubových posádek dračích lodí do Kyjeva!

Dragon Force Přerov tímto prostřednictvím děkuje vám všem návštěvníkům za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Obrovské poděkování patří rovněž partnerům akce: Přerovskému deníku, Městu Přerov, Olomouckému kraji a jeho náměstku hejtmana Ing. Petru Vránovi, Pivovaru ZUBR, KAPS Automatic, Televizi Přerov s.r.o., Přerovské internetové televizi, Torrsen Sports s.r.o. a dalším partnerům, kteří přispěli dary do tomboly.

Další ročník Sportovního plesu je předběžně naplánován na výjimečné datum 29.2.2020, se kterým se bude pojit také duch akce a pořadatelé se budou snažit o to, aby zprostředkovali hostům výjimečné zážitky.

Fotografie z akce naleznete na facebookových stránkách Dragon Force Přerov nebo pište na sportovniples2018@seznam.cz. Ale malou ochutnávku uvádíme i zde. 😉

Tým Dragon Force Přerov

Pozvánka na Sportovce roku 2018

I v letoším roce se tým dračích lodí Dragon Force Přerov účastní slavnostního vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce roku města Přerova. Přijďte nás podpořit ve středu 27. února v 18.00 hodin do Městského domu v Přerově.
Dle informací organizátorů jsme se i letos umístili na některém z předních míst, takže se už nemůžeme dočkat!

Děkujeme všem za podporu! 🙂 tým DF