Úspěchy

Úspěchy týmu Dragon Force Přerov na mezinárodní scéně

2019

Mistrovství světa klubových posádek v Kyjevě (ICF)

3. místo na 2000 m a 500 m   10 MEN (dospělí)
3. místo na 2000 m   20 MEN (dospělí)

3. místo na 2000m   10 WOMEM (dospělí)

2. místo na 2000 m a 200 m   10 MEN (junioři)
3. místo na 500 m   10 MEN (junioři)

2018

Mistrovství světa národních posádek v Atlantě (ICF)

1. místo na 2000 m   20 MIX (dospělí)
2. místo na 200 m   20 MIX (dospělí)

2. místo na 2000 m ŽENY (dospělí)

1. místo na 2000 m   MUŽI (junioři)

Kompletní výsledková listina zde.

2017

Mistrovství světa klubových posádek v Benátkách (ICF)

1. místo na 500 m   20 MIX (dospělí)
2. místo na 200 m   20 MIX (dospělí)
3. místo na 2000 m   20 MIX (dospělí)

33. místo 500 m   20 MUŽI (dospělí)
3. místo 200 m   20 MUŽI (dospělí)
4. místo 2000 m   20 MUŽI (dospělí)

1. místo 2000 m   10 ŽENY (dospělí)
3. místo 500 m   10 MUŽI (dospělí)

1. místo 500 m   10 MIX (junioři)
2. místo 200 m   10 MIX (junioři)
2. místo 2000 m   10 MIX (junioři)

2. místo 500 m   10 MUŽI (junioři)
2. místo 2000 m   10 MUŽI (junioři)

Kompletní výsledková listina zde.


2016

Mistrovství světa národních posádek v Moskvě (ICF)

4. místo 2000 m   20 MIX (dospělí)

3. místo 500 m  20 MUŽI (dospělí)

5. místo 2000 m   10 MIX (dospělí)

5. místo 500 m   10 MUŽI (dospělí)
3. místo 2000 m   10 MUŽI (dospělí)

3. místo 200 m   10 MUŽI (dospělí věk 40+)
3. místo 2000 m   10 MUŽI (dospělí věk 40+)

3. místo 500 m   20 MIX (junioři)
3. místo 200 m   20 MIX (junioři)
2. místo 2000 m   20 MIX (junioři)

3. místo 500 m   10 MUŽI  (junioři)
3. místo 200 m   10 MUŽI  (junioři)
3. místo 2000 m   10 MUŽI  (junioři)

4. místo 500 m   10 ŽENY (juniorky)
4. místo 200 m   10 ŽENY (juniorky)
3. místo 2000 m   10 ŽENY (juniorky)

Kompletní výsledky k nahlédnutí zde.


2015

Mistrovství světa klubových posádek v Račicích (ICF)

5. místo 500 m   10 MIX (dospělí)
4. místo 200 m   10 MIX (dospělí)
3. místo 2000 m   10 MIX (dospělí)

7. místo 500 m   10 MUŽI (dospělí)
3. místo 200 m   10 MUŽI (dospělí)
3. místo 2000 m   10 MUŽI (dospělí)

4. místo 2000 m   20 MUŽI (dospělí)

2. místo 500 m   20 MIX (junioři)
2. místo 2000 m   20 MIX (junioři)

2. místo 500 m   10 MUŽI (junioři)
2. místo 200 m   10 MUŽI (junioři)

2. místo 500 m   10 ŽENY (juniorky)
2. místo 200 m   10 ŽENY (juniorky)

Kompletní výsledky zde.


2014

Mistrovství světa klubových posádek v Ravenně (IDBF)

3. místo 2000 m   20 MIX (dospělí)
5. místo 500 m   20 MIX (dospělí)

5. místo 2000 m   10 ŽENY (dospělí)

Kompletní výsledky naleznete zde.