Členové

Zuzana Bednářová

členka výkonného výboru DF,  správce stránek, koordinátor přes PR, členka realizačního týmu Sportovního plesu 2019

Filip Hager

odchovanec přerovské kanoistiky, trenér mladých kanoistů

Matěj Holý

odchovanec přerovské kanoistiky, mladá podpora týmu

Marek Knejzlík

člen výkonného výboru DF, koordinátor přes dotace, sponzory, teambuilding a závody, člen realizačního týmu Sportovního plesu 2019

Lucie Kotoučová

odchovankyně kojetínské kanoistiky, koordinátorka přes dotace a teambuilding, ředitelka Otrokovické ZUBR desítky a Sportovního plesu 2019

Barbora Kučerová

odchovankyně přerovské kanoistiky, správce instagramu DF

Tomáš Matějček

Jan Odstrčil

odchovanec přerovské kanoistiky, mladá podpora týmu

Diana Olšáková

mladá dračice z Uherského Hradiště

Michal Peterka

zakládající člen Dragon Force Přerov, čestný člen týmu

Nikol Peterková

odchovankyně přerovské kanoistiky, členka realizačního týmu Sportovního plesu 2019, trenérka juniorské reprezentace dračích lodí

Jiří Přikryl

odchovanec přerovské kanoistiky, předseda výkonného výboru DF, kapitán a trenér juniorské reprezentace dračích lodí

Leoš Ptáček

odchovanec kojetínské loděnice, koordinátor přes dotace

Klára Silnicová

odchovankyně kanoistiky z Ostrožské Nové Vsi

Dominik Skopal

odchovanec přerovské kanoistiky, mladá podpora týmu

Kristýna Slouková

odchovankyně kojetínské loděnice, členka realizačního týmu Sportovního plesu 2019, sekretář Českého svazu dračích lodí

Kateřina Solařová

studentka obchodní akademie, kajakářka

Kristýna Špalková

studentka gymnázia, bývalá kajakářka, správce instagramu DF

Květoslav Šuba

odchovanec olomoucké kanoistiky

Libor Šulák

kanoista, šéftrenér kanoistů v Přerově a Dragon Force Přerov

Libor Vitoslavský

zakládající člen Dragon Force Přerov, čestný člen týmu

Monika Vyoralová

kanoistka, odjakživa závodnice dračích lodí

Michal Vytrhlík

správce sítě

Tomáš Vytrhlík

Leošek Ptáček

nejmladší a nejhezčí člen týmu, budoucí tahoun

Julie Vražbová