O týmu

Dragon Force Přerov

Jsme přerovský sportovní tým mladých kanoistů a nadšených sportovců z Přerova a okolí věnující se kanoistickému odvětví dračích lodí.

Od roku 2008, kdy tato posádka vznikla v čele s Michalem Peterkou, jsme se z čistě amatérské posádky probojovali až mezi českou i světovou špičku dragonboatingu, kdy nyní pravidelně reprezentujeme Českou republiku na mezinárodních závodech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme super parta, která spolu tráví čas kdykoliv může. Scházíme se nejméně čtyřikrát týdně v přerovské loděnici, jezdíme na soustředění, účastníme se závodů. V loňském roce jsme se účastnili Mistrovství světa národních posádek dračích lodí v Moskvě, kde excelovala nově vzniklá juniorská posádka složená z těch nejmladších členů, zkušená seniorská posádka, i naši nejlepší ostřílení Masters – členové původního týmu.

Naším letošním vysněným cílem je účast na Mistrovství světa dračích lodí v Benátkách, kde bychom se letos chtěli umístit nejlépe opět na bedně. 😛

Nově nabízíme DragonCore tréninky, které pořádáme v úterý a ve čtvrtek. Jsou vhodné jak pro sportovce, tak pro všechny ostatní, kteří by si rádi zacvičili v příjemné společnosti na čerstvém vzduchu.