Poděkování návštěvníkům a sponzorům plesu

V sobotu 2.3.2019 se v prostorách Hotelu Jana v Přerově uskutečnil druhý ročník Sportovního plesu, který uspořádal tým dračích lodí Dragon Force Přerov. Brány plesu se otevřely v 19. hod, i když někteří nedočkavci dorazili již krátce po půl sedmé.

Na taneční parket zvala návštěvníky plesu skvělá přerovská kapela Jen Tak 2. Zpestřením plesu byla mladičká vítězka Superstar 2018, Tereza Mašková, která všechny v sále okouzlila svým krásným zpěvem. Od půlnoci jsme se pak mohli mimo jiné vybouřit v malém sále s DJ Rudkomajkem, který svým výběrem hitů udržel tanečníky na parketě až do čtvrté hodiny ráno.

V tombole bylo možné vyhrát na 405 cen a 6 cen hlavních, mezi nimiž nechyběla sada cvičebního nářadí od Fitklubu Přerov, krásná komoda od Nábytek Šulák nebo cena číslo 1 horské sportovní elektrokolo od Torrsen Sports s.r.o. Dále mezi hlavní ceny přispěla společnost Fly United voucherem na pobyt v hotelu Art Deco a večeří s šéfkuchařem Z. Pohlreichem, Michal Zapletal luxusními hodinkami a také Olympia Olomouc vouchery v hodnotě 10 000.

Výtěžek z této benefiční akce bude použit na fungování spolku Dragon Force Přerov, převážně na podporu jeho juniorských členů. Tým Dragon Force Přerov se totiž letos chystá na Mistrovství světa klubových posádek dračích lodí do Kyjeva!

Dragon Force Přerov tímto prostřednictvím děkuje vám všem návštěvníkům za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Obrovské poděkování patří rovněž partnerům akce: Přerovskému deníku, Městu Přerov, Olomouckému kraji a jeho náměstku hejtmana Ing. Petru Vránovi, Pivovaru ZUBR, KAPS Automatic, Televizi Přerov s.r.o., Přerovské internetové televizi, Torrsen Sports s.r.o. a dalším partnerům, kteří přispěli dary do tomboly.

Další ročník Sportovního plesu je předběžně naplánován na výjimečné datum 29.2.2020, se kterým se bude pojit také duch akce a pořadatelé se budou snažit o to, aby zprostředkovali hostům výjimečné zážitky.

Fotografie z akce naleznete na facebookových stránkách Dragon Force Přerov nebo pište na sportovniples2018@seznam.cz. Ale malou ochutnávku uvádíme i zde. 😉

Tým Dragon Force Přerov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *